HAKKIMIZDA

1996'dan beri faaliyet gösterdiğimiz Gayrimenkul Pazarlama Sektöründe 1000'den fazla müşteri Grubu ve 100 den fazla Portföy paylaşım Ortaklarımız ile Bodrum'un eski ve köklü şirketlerinden biri olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. 

Bugüne kadar; Güllük, Boğaziçi, Güvercinlik, Mumcular, Yalıçiftlik ve Bodrum Yarımadası'nın tamamında sergilediğimiz etkin çalışmalar ile Satınalma ve Kiralama konularında bir çok müşterimizi mutlu ve keyifli sonuçlara taşıdık.

Önümüzdeki yıllarda da ortak hedeflerimiz doğrultusunda, çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğimizi ve sizleri arz-talep noktasında, en etkili ve en kısa sürede mutlu sonlara ulaştıracağımızı, tüm enerjimizle hizmetinizde ve paylaşımlarınızda olacağımızı tekrarlamak isteriz. 

BODRUM EMLAK PAZARI  olarak ilkemiz; Konfor - Fiyat - Güven.

Bu amaçla düstürümüz ; Hızlı Kiralamalar - Kesin Satışlar

Kurumsal Bilgilerimiz

 • Firma Ünvanı : BODRUM EMLAK PAZARI
  Vergi Dairesi : BODRUM  Vergi Dairesi
  Vergi Numarası : 968 011 5751

  BODRUM EMLAK PAZARI Kimler Tarafından Oluşturuldu ?

  BODRUM EMLAK PAZARI  1996 yılından günümüze GAYRİMENKUL PAZARLAMA  alanında faaliyetler sürdüren Birgül VURAL tarafından kurulmuştur. Şirketimiz Türkiye'de bir çok kurumsal firmaya çözüm ortaklığı yapmaktadır.

  BODRUM EMLAK PAZARI  Nerede ?

  Kapuz Caddesi No 21/1 Ortakent BODRUM  Adresinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

  Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz ?

  BODRUM EMLAK PAZARI  müşteri hizmetlerine 0 (850) 255 09 57 numaralı çağrı merkezimiz üzerinden, info@bodrumemlakpazari.com mail adresinden veya yukarıdaki ofis adresimizi ziyaret ederek bize ulaşabilirsiniz.

  BODRUM EMLAK PAZARI müşteri hizmetlerine 09:00 - 19:00 saatleri arasında çağrı merkezi, email ve ofis adresini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

  Sevgilerimizle,
  BODRUM EMLAK PAZARI Ekibi